top of page

ПРОЕКТИ

Задля розвитку та зрощення успішної спільноти"Одна нова людина"для лідерів з-поміж євреїв та неєвреїв.
Screenshot 2019-11-22 at 13.39.22.png

ЗБИРАЄМО ЛІДЕРІВ

Без учасників немає мережі, однак ідеться не просто про те, щоб забронювати номер і розіслати запрошення. Перед тим як запросити лідерів чи попросити їх привести з собою людей, ми приділяємо багато часу та енергії налагодженню взаємин з ними і знайомству з їхніми служіннями. Це тому, що міцність спільноти полягає в її зв'язках, стосункових узах, якими вона тримається купи. Ми шукаємо не таких людей, які мислять, як ми, але таких, які відчувають дію Святого Духа і готові наводити мости над розколиною, що досі, на жаль, існує між євреями та не євреями.

Screenshot 2019-11-22 at 13.55.36.png

НАВЧАННЯ

Навчання лідерів сильно відрізняється від навчання простих відвідувачів церкви, оскільки вони мають високорозвинене розуміння Біблії і хочуть бачити чіткі практичні напрацювання для своїх громад. Лідери шукають не теорій, а плодовитого впливу Царства. Ми завжди починаємо з Біблії і дозволяємо їй говорити в той час, як ми розкриваємо Божі плани й цілі для євреїв та неєвреїв на сьогодні, тобто те, що Павло називав таємницею, яка «не була оголошена людським синам, як відкрилась тепер через Духа Його святим апостолам і пророкам» (Еф. 3:5). На кожному кроці ми покладаємось на те, що Святий Дух відкриватиме Писання і виявлятиме цю таємницю.

IMG_2262.JPG

ЕКСКУРСІЇ МІСЦЯМИ ГОЛОКОСТУ

Ми говоримо про Голокост, і це один із наріжних каменів нашої мережі. Це важливо, бо часто, на жаль, виявляється, що лідери не обізнані з цим, особливо в країнах колишнього Радянського Союзу, де про Голокост не вчили студентів і не говорили про нього публічно. Болісна історія Голокосту залишається життєво важливою в Тілі Месії, оскільки антисемітизм не зникне, доки Він не повернеться. Отже, ми мусимо бути пильні і стояти один поруч одного.

bottom of page