top of page

Про нас

СПІЛКУВАННЯ, НАВЧАННЯ,КОНФЕРЕНЦІЇ,

МОЛИТОВНІ СНІДАНКИ

Наша історія

Починаючи з 2015 року, ми докладаємо зусиль, щоб об'єднувати лідерів з-поміж євреїв та неєвреїв у Тілі Месії по всій Європі. Ми збирали понад п’ятсот таких лідерів (рабинів та пасторів) з десяти країн. Ми створили стосунко́ву спільноту лідерів, які збираються на наших конференціях, щоб разом відкривати ще більше Божих цілей для нас як «однієї нової людини». 

А вже з 2020 року ми зосередилися на проведенні невеличких зустрічей у форматі молитовних сніданків «Одна нова людина».

Наша місія

Зрозуміти та застосувати вчення з Єфесян у Тілі Христовому сьогодні. Попри єврейські корені християнства і вічну єврейську природу Ісуса (Об. 22:16), останні 2000 років церковної історії не раз були потьмарені небіблійними та антисемітськими вченнями проти єврейського народу. Внаслідок цього єврейська громада стала дуже настороженою щодо християн та Церкви і мало цікавиться важливістю фундаментальних і безупинних стосунків Бога з єврейським народом. Хвала Богу, ситуація починає змінюватись! Спільнота «Одна нова людина: Європа» стоїть на передовій руху, в якому віруючі з євреїв та неєвреїв знову єднаються, збираючись навколо Слова, що обіцяє відновити та посилити взаємини між євреями та неєвреями в наші дні.

Наші досягнення

  • Ми невтомно працюємо над тим, щоб організувати тривалі й значущі взаємини між лідерами з-поміж євреїв та неєвреїв​.

  • Ми забезпечуємо вченням та ресурсами лідерів, щоб вони впливали на лідерів своїх церков і спільнот та інформували їх.

  • Ми обороняємо Біблію як одну книгу та одну історію, написану Господом, який знає кінець від початку (Іс. 46:9-10).

  • Ми сприяємо побудові міцних і глибоких стосунків між лідерами, які змінюють і формують їхнє розуміння один одного і Божого плану для них.

  • Ми обстоюємо «одну нову людину» як волю Божу для євреїв та неєвреїв.​​

  • Ми боремося з антисемітизмом, навчаючи правди про те, що його коріння анти-Боже та небіблійне.​

  • Ми поширюємо знання про Голокост і надаємо можливість багатьом лідерам уперше поглиблено дослідити тему темряви Голокосту.​

  • Збирати євреїв та неєвреїв навколо Слова, що обіцяє відновити та посилити взаємини між євреями та неєвреями в наші дні.

bottom of page